Forum Kafilesine Hoşgeldiniz...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum Kafilesine Hoşgeldiniz...

Sİtemize Hoşgeldiniz...Forum hakkında Şikayetlerinizi Forum hakkında Kategorisine YAzabilirsiniz...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Apolet Crew
Ghost Keylogger Full + anlatım Icon_minitimePaz Mayıs 31, 2009 9:07 pm tarafından Admin

» WİNAMP'daki Gizli ÖZelliK
Ghost Keylogger Full + anlatım Icon_minitimePerş. Nis. 30, 2009 3:44 pm tarafından gangstastyle

» Bilgisayarım Yavaşladı Diyenler Bu Dosya Tam Sizlik!!!
Ghost Keylogger Full + anlatım Icon_minitimePerş. Nis. 30, 2009 3:41 pm tarafından gangstastyle

» KNİGHT ONLİNEDE ÜCRETSİZPREMIUM İSTEYEN İCERİ
Ghost Keylogger Full + anlatım Icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 10:29 am tarafından gebzelim

» hangi model araç trafikten ne zaman çekiliyor?
Ghost Keylogger Full + anlatım Icon_minitimeÇarş. Nis. 22, 2009 10:38 pm tarafından gangstastyle

» Cepte Adsl Keyfi
Ghost Keylogger Full + anlatım Icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 8:34 pm tarafından gangstastyle

» Esmâ-ül Hüsnâ ALLAHIN 99 İsmi
Ghost Keylogger Full + anlatım Icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 9:14 pm tarafından gangstastyle

» Dünya Nüfusunun İnaçlara Göre Dağılımları
Ghost Keylogger Full + anlatım Icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 9:12 pm tarafından gangstastyle

» ORUÇ '
Ghost Keylogger Full + anlatım Icon_minitimeCuma Nis. 17, 2009 9:10 pm tarafından gangstastyle

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Istatistikler
Toplam 23 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: tyen3

Kullanıcılarımız toplam 413 mesaj attılar bunda 351 konu
FOrumKafilesi DUyuru

DUYURU :
Sevgili site dostlarımız Forum sayfamız Sizlere her alanda hizmet verecek güncel konu ve programlarla hizmetinizdedir..
DUYURU :
Kıymetli dostlarımız Forum kafilesi forumlarından yararlanmak için üye olunuz

DUYURU :
Daha güzelini hep beraber yapmak ve başarmak için.
Forumkafilesi.İletişim ADresi (clawceza@hotmail.com)

Ghost Keylogger Full + anlatım

YazarMesaj
hyper
Admin
hyper

Forum Puanı : 6861

Ghost Keylogger Full + anlatım Empty
MesajKonu: Ghost Keylogger Full + anlatım   Ghost Keylogger Full + anlatım Icon_minitimeSalı Mart 31, 2009 1:38 am

Casusların nasıl çalıştığını bilmek, en doğal hakkınız. Evinizdeki ya da işyerindeki bir bilgisayarı, keylogger yazılımı ile gizlice izlemenin yollarını açıklıyoruz.
Mesela, kendi bilgisayarlarını kim, hangi amaçla kullanıyor ya da ofisinizde şüphelendiğiniz bir çalışanınız, şirket bilgilerini başka firmalara mı sızdırıyor? gibi sorulara yanıt almak için keylogger yazılımı kullanabilirsiniz.
Tabi bunlar iyi niyetli şirket yetkililerinin düşünceleri bence, birde madalyonun öbür yüzü var kurulup başkasının kullandığı makinalardan kullananın mail hesap şifrelerinden tutunda banka bilgilerine kadar herşeylerini elde edebilirsiniz..

Keylogger'lar nasıl çalışır?

Bu programların çalışma şekli şu şekilde; Kurulum yaptığınız bilgisayarda her zaman arka planda çalışıyorlar. Klavyeye basılan her tuşu ve tıklanan her butonu kaydediyorlar.
örnek:
- john, MSN Messenger.exe yazılımını çalıştırdı. (Tarih)
- melisa'ya "Şşş baağyan meraba dedik." yazdı. (Tarih)
- john MSN Messenger'ı kapattı(Tarih)
- john Internet Explorer'ı çalıştırdı, ......internet adresine girdi. kullanıcı adı kısmına: john yazdı. Parola kısmına "johnmon" yazdı.
bu log'ları detaylı bir şekilde kayıt eder.

Loglar nasıl incelenir?
Bu logları dilerseniz, keylogger'ı kurduğunuz makineden veya yarlamaları yaparsanız e-postanızdan okuyabilirsiniz.Programda bir e-posta adresi belirterek söz konusu kayıtların sizin belirlediğiniz aralıklarda adresinize gelmesini de sağlayabilirsiniz.

BURAYA TIKLAYARAK İNDİRİN Ghost_Keylogger_v3.80.rar
Crack dosyası için Buraya tıklayın : Crack dosyasını indirdikten sonra içinden çıkan dosyayı programın kurulum dizinine yapıştırın.
Programın kullanımı Flash Anlatım:
http://shiftdelete.ne t/site/videokurs/Keylogger_viewlet__swf.html

Ghost Keylogger Full + anlatım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Keylogger Perfect Keylogger Pro
» Picasa Anlatım
» CCleaner (RESİMLİ PROGRAM ANLATIM)
» acoustic mixcraft v2.01 build sesi müzikten ayırma resimli anlatım
» Panda Antivirus 2008 Full